Site Logotype

Kosmetologia

Począwszy od skrupulatnej, indywidualnej konsultacji, aż po zabiegi kosmetologii estetycznej. W gabinecie Revitalis pomożemy Ci kompleksowo i profesjonalnie.

Konsultacja kosmetologiczna

To rozmowa z kosmetologiem przed przystąpieniem do planowanego zabiegu. Podczas konsultacji określamy typ cery, stosowaną pielęgnację oraz cel jaki chcemy osiągnąć.

Konsultacja pozwala nam dobrać najbardziej skuteczne zabiegi oraz kosmetyki do danego typu skóry, dokładnie omówić przebieg serii zabiegowej, a także wykluczyć wszelkie przeciwskazania.

Konsultacja z BEAUTY PLANEM to rozmowa połączona z ułożeniem rozbudowanego planu pielęgnacji domowej. Pacjent otrzymuje zestawienie produktów kosmetycznych, suplementacji oraz produktów spożywczych, które będą wspomagały odpowiednią pielęgnację.  

Kosmetyka

——

Zabieg pozwalający na zmianę kształtu oraz ułożenia włosków brwi. Gwarantuje piękną metamorfozę oprawy oka. Zabieg laminacji można łączyć z koloryzacją włosków za pomocą farbki. Jeśli zmagasz się z niesfornymi włoskami lub niepożądanym kształtem – laminacja jest właśnie dla Ciebie!

Kosmetologia pielęgnacyjna

——

Zabieg pielęgnacyjny, który dedykowany jest praktycznie dla każdego typu skóry. Procedura polega na wprowadzaniu wgłąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru, który neutralizuje wolne rodniki. Strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem docierają w głębokie warstwy skóry, dzięki czemu jest ona dokładnie oczyszczona oraz odżywiona.

Zabieg oczyszczający skórę, polegający na mechanicznym ścieraniu martwego naskórka za pomocą diamentowych głowic. Silny peeling skóry powoduje jej głębokie oczyszczenie oraz stymuluje do produkcji nowych komórek naskórka.

Jest to zabieg złuszczająco-oczyszczający pozwalający w delikatny sposób zniwelować martwy naskórek. Podczas zabiegu kosmetolog wykorzystuje urządzenie emitujące ultradźwięki, w połączeniu ze zwilżoną skórą formują one pęcherzyki próżniowe, które pękając usuwają zrogowaciały naskórek.

Inteligentne preparaty specjalistycznej marki estGen oparte są na innowacyjnej recepturze działającej na poziomie komórkowym, która łączy najnowsze osiągnięcia z zakresu bioinżynierii i kosmetologii. Preparaty estGen wykorzystywane są do kompleksowej odbudowy i regeneracji tkanek poprzez inicjowanie szlaków komunikacyjnych między komórkami oraz modulację stanu zapalnego różnych struktur skóry. Działanie estGen wspomaga wzrost komórek i tkanek dzięki stymulacji tworzenia się DNA, a także reguluje odpowiedzi immunologiczne.

Laboratorium PCA Skin jest wiodącym producentem wysoce skutecznych i profesjonalnych zabiegów terapeutycznych oraz kosmetyków do pielęgnacji skóry. Od 30 lat obecne w podręcznikach do dermatologii estetycznej i publikacjach branżowych jako twórca zaawansowanych formuł peelingów chemicznych. Bogate zaplecze naukowe i medyczne oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z lekarzami, pozwoliło zaprojektować kompleksowe kuracje na różne problemy skórne. Produkty i zabiegi marki PCA Skin dostępne są wyłącznie dla lekarzy i licencjonowanych kosmetologów.

Peelingi chemiczne:

——

Mesopeel® to najbardziej zaawansowana seria peelingów chemicznych przeznaczonych dla specjalistów. Produkty jednoskładnikowe na bazie alfa i beta hydroksykwasów w różnych stężeniach oraz mieszanych formułach, zapewniają synergizm działania ze składnikami aktywnymi ukierunkowanymi na określone wskazania skórne.

BioRePeelCl3, to innowacyjny wyrób medyczny będący dwufazowym, opatentowanym peelingiem o działaniu biostymulującym, rewitalizującym i oczywiście peelingującym. Dzięki działaniu złuszczającemu i keratolitycznemu, przyspiesza regenerację komórek poprzez usuwanie zewnętrznych komórek warstwy rogowej z selektywnym działaniem na wiązanie połączeń korneocytów. Zabieg jest mało inwazyjny dla pacjenta, jest praktycznie bezbolesny, jedynie przy wrażliwych skórach odczuwane jest niewielkie pieczenie. Peeling ten nie wyłącza z codziennych aktywności, nie powoduje widocznego złuszczania skóry. Może być stosowany przez cały rok i bez ograniczeń wiekowych. 

Zabieg BioRePeel można połączyć z mikronakłuwaniem skóry.

Intensywna terapia odmaładzająca z retinolem, witaminą C i antyoksydantami. Terapia z użyciem Retix.C już po pierwszym zabiegu w widoczny sposób redukuje niedoskonałości skóry. Pobudza odnowę tkankową, usuwa martwy naskórek, nawilża, rozjaśnia i rozświetla skórę. Efekt zastosowania preparatu to jędrna, napięta i rozjaśniona twarz.

Peeling z właściwościami ujędrniająco- liftingującymi, zapewniający głęboką stymulację bez naruszenia powierzchni właściwej skóry. Zabieg daje podobny efekt do mezoterapii. Gładsza i młodsza skóra jest widoczna zaraz po zabiegu. Kuracja może być wykonywana o każdej porze roku – również latem. PQ Age świetnie sprawdzi się  jako zabieg bankietowy.

Kosmetologia estetyczna

——

Mezoterapia mikroigłowa polega na intensywnym, bardzo gęstym i odpowiednio głębokim nakłuwaniu wybranych okolic twarzy lub innych części ciała, które chcemy poddać regeneracji. Podczas jednego zabiegu na twarzy powstają dziesiątki tysięcy malutkich nakłuć. Wykonanie serii zabiegów skutkuje poprawą zarówno strukturalną, jak i funkcjonalną skóry. Jej rezultatem jest m.in. zwiększenie napięcia i elastyczności skóry, pogrubienie naskórka oraz poprawa jego funkcji.

Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Polega na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, takich jak witaminy, aminokwasy, mikroelementy czy peptydy biomimetyczne. Odbywa się to za pomocą iniekcji, czyli przy użyciu strzykawki i igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.

Polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów. Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych.

Preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Grupa preparatów biostymulujących jest duża i nieustannie się poszerza. Jednak każdy z nich jest inny, znaczące różnice odnajdujemy pod względem: rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, technik iniekcji, rezultatów oraz długości ich utrzymywania się.

Zabieg polega na podaniu usieciowanego kwasu hialuronowego w okolicę ust. Zabieg ten może być wykonywany niezależnie od wieku pacjenta. Powiększanie/modelowanie ust polecamy osobom o wrodzonych lub nabytych zniekształceniach, jak również niezadowolonym z ich naturalnego wyglądu.

Vouchery

W gabinecie dostępne są również vouchery podarunkowe oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej marki: Estgen, Dermomedica, Medik8, Pca Skin.